Biz Kimiz

Yarım Asırlık Birikim…

1963 yılında başladığımız yolculuğumuzda; birikim ve tecrübelerimizle, kalitemizden asla ödün vermeden, modern bir bakış açısıyla her geçen gün sizlerle daha da büyüyoruz.

Müşterilerimizin değişen zevk ve yaşam tarzlarına, yenilikçi, uyum sağlayan, özgün tasarımlarımızla, titizlikle yürüttüğümüz Ar-ge çalışmalarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten dolayı mutluyuz.

Lucca Plus’ta iç ve dış mekan mobilyaları, aydınlatma ürünleri, halı, dekorasyon ürünleri ve ev tekstiline kadar geniş bir ürün yelpazesine ulaşabilirsiniz.

Kendi fabrikamızda titizlikle ürettiğimiz tüm bu ürünlerle Masko Fabrika Satış Mağazamızda, Beylikdüzü Showroomumuzda ve www.luccaplus.com.tr sitemizle hizmetindeyiz.

İlkelerimiz, Değerlerimiz…

Hepimiz birer tüketiciyiz ve en iyisini en uygun fiyata almak istiyoruz. Bizler Lucca Group olarak kalitemizden ödün vermeden sizler için en uygun fiyata en iyisini sunmak için çok çalışıyoruz. Yıllardır süregelen tecrübe ve birikimlerimizi sizlerle paylaşmanın yanında bu birikimi; genç, dinamik ve yenilikçi bir anlayışla birleştiriyoruz. Her müşterimiz çok değerli ve en özelini hakkettiğini düşünüyoruz. Maksimum kalite, maksimum müşteri memnuniyeti.

Hedefimiz…

İhtiyaçlarınızı çok iyi anlayarak standart çözümlerin dışında, sizlere özel fikirler sunmak,

En iyi çözümü en iyi hizmet ile sunmak,

Müşterilerimizle güvene dayalı, uzun süreli ilişkiler içinde olmak…

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.