Blog

Yaşam Odalarınızı Siz Seçin - Lucca Plus

15 Kasım 2017

Yaşam odanızın şekline metrekaresine göre Lucca Plus ekonomik serisinin 3'lü, 2'li, tekli ve köşe koltuklarını istediğiniz kombinler yaratabilirsiniz.

Rahat ve sakin

15 Kasım 2017

Günümüzde şehrin ortasında sadelik ve sakinliği bir arada sunan yaşam alanları destekleyecek doğanın tonlarını sunan mobilyalarda fonksiyonellik kullanış rahatlıkları Lucca Plus bir arada sunuyor.

Tek bir mekanda farklı renkler yakalayın

15 Kasım 2017


Büyük veya küçük metrekarelerde kendi kişisel çözümlerinizi oluşturabilirsiniz. Yemek odalarını, koltuk takımları, yatak odaları, tv modülleri, orta ve yan sehpa modellerini zevkinize göre kombine yapıp sevdiğiniz bütün renkleri kullanabilirsiniz.

HUZURLU ve GİZEMLİ ODALAR

15 Kasım 2017

Kış şehir hayatında birazda evlere kapanmak değil midir?Sevdikleriniz ile daha çok zaman geçirmek, dinlenmek ve yoğun bir dönem için hazırlık içinde iyi bir fırsattır.

PARILTILI ÇOCUKLARA PIRILTILI ODALAR

15 Kasım 2017

Hayata çocuğunuzun gözüyle bakın. Mobilyalarını, raflarını, çalışma masalarını, yatak örtülerini, dolaplarını çocuğunuzun hayal gücünü geliştirecek zekasını artıracak ona masalsı büyülü bir yaşam alanı yaratır.

Aksesuar Dünyasını Keşfedin

15 Kasım 2017

Bir mekanın ruhunu deteylar oluşturur. Bu deteylar da akla ilk olarak aksesuarları getiriyor. Özenle seçilmiş orta sehpalar, yan sehpalar, zigonlar, tablolar, halılar, şamdanlar, mumlar yaşam kalitenizi hep daha yukarı çeker.

Keyfinize düşkün mekanlar

15 Kasım 2017

Ergonomik koltuklar, sandalyeler, yataklar seçip rahat yatabilirsiniz. Keten, nubuk leke tutmayan kumaşlar seçip günlük rahat kullanımlar sağlayabilirsiniz.

Güzel Güne Başlama Sebebiniz-Yatak Odaları

15 Kasım 2017

       Evimizde her nokta önemlidir fakat Yatak Odası nın yeri ayrı dır. Yetişkin bir insanın günde ortalama 8 saat uyuması gerektiğini düşünür isek hayatımızın üçte birini uyuyarak geçirdiğimiz anlamına gelir . gün içinde ihtiyacınız olan enerjiyi size sunması için Doğru seçilmiş yatak ve iyi dizayn edilmiş bir yatak odası gününüzün iyi geçmesine yardımcı olacaktır. Tabi bu hususta en önemli etken YATAK seçiminin doğru yapılmasıdır.

      Başlangıçta şu soru doğru olacaktır visko yatak mı ? , yaylı yatak mı ? . Bu seçimi alacağınız yatağı deneyerek ve daha önce kullandığınız yataklardan edindiğiniz tecrübe ve bilgi ile cevaplayabilirsiniz . İyi dekore edilmiş bir yatak odası sizin gün içinde zinde ve dinamik olmanızı sağlayacaktır. İyi gecen bir gecenin ardından güne gözlerimizi açtığımız ilk nokta olan yatak odalarında rahatlık kadar stil de çok önem taşımaktadır.

Yatak odası dizaynına nereden başlamalıyım?

15 Kasım 2017


ZEMİN

Doğru seçilmiş zemin iyi bir başlangıç olacak tır . Seçeceğiniz duvar rengi ,mobilya, aksesuar ve yatak örtüsü sitilinizi ve tarzınızı tamamlayan unsurlar olacaktır. Eğer sıcak iklimli bir bölgede yaşıyor iseniz Zeminde kullanacağınız materyal laminant parke veya seramik olabilir fakat soğuk iklimli bir bölgede yaşıyor iseniz sabah ilk adımda sert ve soğuk bir zemin e temas etmek çok da hoş bir deneyim olmaya bilir. Bu yüzden halı veya kilim daha konforlu bir tercih olacak tır. fakat halı ve türevlerinin toz tutabileceği ve sıklıkla temizlenmesi gerektiği göz önünde bulundurulmalıdır. Eğer ahşap görünümler hoşunuza gidiyor ve bu materyali kullanmak ister iseniz üzerinde portatif halı veya kilim kullanmak yararlı olabilir .

Tarz Boyut Değiştirdi

15 Kasım 2017

       Renkleri özgünce kullanmak istiyorsanız ve tarzınız farklı tazlar arasında gidip geliyorsa Lucca Plus'ın lüks serisinden paydalanabilirsiniz. Unutmayın farklı tarzların kullanımı bir zenginliktir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.