Gizlilik ve Güvenlik

Luccaplus.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (İsim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. Luccaplus bilgisayarlarında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları ve özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması, arada dönemsel olarak e-posta gönderilmesi çalışmalarında sadece Luccaplus bünyesinde kullanılmaktadır.

Luccaplus, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta, satmamakta ve ifşa etmemektedir.

Müşteri bilgileri, resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgilerinizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Luccaplus.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Luccaplus.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Ayrıca Luccaplus.com’da ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır.128 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.

Her türlü sorunuz için;
info@luccaplus.com veya 0850 755 90 95 no’lu çağrı merkezinden bize ulaşabilirsiniz.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.