İade Politikası/Müşteri Hizmetleri

LUCCA PLUS DEĞİŞİM VE İADE KOŞULLARI


Madde 1: Sipariş ettiğiniz ürünler, siz sipariş ettikten sonra aynı gün yada ertesi gün hazırlanmaya başlayacaktır. Bu yüzden iade yada değişim işlemleri siz sipariş ettikten en geç 3 iş günü içerisinde tarafımıza bildirilerek işleme koyulmaktadır.

Madde 2: Sipariş ettiğiniz ürünler de; özel ölçü, köşe yönü değişimi, ayak rengi değişimi, kişiye özel renk, kumaş değişikliği yapılmış ve madde 1’de belirtilen 3 iş gününü aşmış ise değişim ve aide yapılmamaktadır.

Madde 3: Sipariş ettiğiniz ürünler orijinal ambalajı bozulmuş, hasarlı, eksik, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteriyi tarafından satın alınamayacak durumda ise aidesi ve değişimi yapılmamaktadır.


Madde 4: Döşemeli ürünlerde (koltuk, kanepe, köşe takımı, berjer Vb.) sipariş verdikten sonra ürün renginde değişlik yapma talebinizi sipariş verdiğiniz gün ya da en geç bir sonraki güne kadar işleme alabiliriz. Sonrasında renk değişimi talebiniz olursa bir önceki "kumaş ve işçilik bedeli” + "yeni kumaş ve işçilik bedeli” karşılığında yapabiliyoruz.


Madde 5: Sipariş ettiğiniz ürünlerin Ücret iadeniz ürün Lucca Plus Mobilya ’ya geldikten sonra; önceden belirttiğiniz durumlar dışında hasarsız ve iade şartlarına uygun ise 7 iş günü içerisinde yapılacaktır.
Diğer sorularınız için musterihizmetleri@luccaplus.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.